Způsobuje vám představa, že byste měly dělat na Facebooku a Instagramu vánoční kampaně, břichabol a polévá vás z toho studený pot? Obáváte se, že kampaně budou jen žrát rozpočet a žádné poptávky nebo objednávky z nich nepřijdou?

Slyšely jste už, že před Vánoci je obrovská konkurence a kampaně jsou extrémně drahé, proto jste se rozhodly do nich radši nejít?


Nebojte!


Kampaně na Metě nemusí být díra na peníze, a ani do nich nemusíte investovat statisíce, abyste dosáhly výsledků.

Stačí vědět, kdo je vaše cílová skupina, připravit nabídku, která je pro ně neodolatelná, a srozumitelně jim ji představit.

A jak na to? To vám přesně prozradím na webináři Jak na vánoční kampaně.
Webinář proběhne 21. 11. 2023 od 18:00 do 20:00.
a dozvíte se na něm:
  • jak navrhnout vaši vánoční nabídku, aby se prodávala jedna radost
  • jak ji dobře prodat v reklamním příspěvku tak, aby po ní lidé skočili
  • jak na ni nastavit Meta kampaně a na co si dát pozor, aby vám nevycucly peněženku
  • jak to vše udělat i s pár tisíci rozpočtu
  • a také dostanete jasně prioritizovaný postup, díky kterému to všechno zvládnete v co nejkratším čase.


Probereme krok za krokem vše, co tvoří úspěšnou kampaň – a pobavíme se i o novinkách z posledních dvou let, které hodně ovlivnily, jak v současné době kampaně na Metě fungují.

Pro koho je webinář vhodný?

Webinář je přesně pro vás, pokud:

  • podnikáte (ať už prodáváte produkty, nabízíte služby nebo něco podobného) a chcete z předvánočního období ještě něco vymáčknout
  • s placenými kampaněmi na Facebooku a Instagramu začínáte nebo jste je kdysi používaly, ale už je to nějaký ten pátek
  • neděláte (a nebo ani nechcete) dělat výkonnostní kampaně na Facebooku/Instagramu.


Naopak pokud už v kampaních umíte chodit, nastavujete výkonnostní kampaně a nebo na to máte agenturu, tenhle webinář je pro vás příliš začátečnický.Do tohoto kurzu se teď nedá přihlásit.

Vaše lektorka

Ahoj, já jsem Klára Mouchová,

a marketing na sociálních sítích mě živí už přes 10 let. Za tu dobu jsem spravovala sítě a pomáhala s kampaněmi stovkám značek, velkým i těm malým.

Zjistila jsem díky tomu, že co funguje u velkých značek, je u malých často nepoužitelné, a prokopala jsem spoustu slepých uliček 🙈

Proto vám na tomhle webináři předám to nejlepší, na co jsem během své kariéry přišla – včetně novinek, které přinesly poslední 2 roky.

Všechno vám ale podám maximálně srozumitelně i pro nemarketéry nebo začátečníky. Jako školitelku jste mne mohli potkat i na VŠEM nebo NEWTON University, velmi často školím také pro #HolkyzMarketingu a jsem i garantkou jejich Akademie sociálních sítí.

Často kladené dotazy


❓ Kdy webinář proběhne?

Webinář se koná živě, a to v úterý 21. 11. 2023 od 18:00 do 20:00❓ Budu se moct na webináři na něco zeptat?

Určitě! Webinář samotný zabere 2 hodiny, poté bude ještě prostor pro vaše otázky.❓ Bude k dispozici záznam?

Ano, pro všechny, kdo si webinář zakoupili, bude k dispozici také záznam. Přístup k němu získáte přes členskou sekci Více než kurzů a to na 1 měsíc.❓ Tenhle termín se mi nehodí, bude se webinář opakovat?

Ne, tento webinář je zaměřený na to, jak si nastavit vánoční kampaně, a na ty je v druhé půlce listopadu už nejvyšší čas. Proto už další termín webináře do Vánoc nestihneme udělat.Potřebuju pro účast na webináři nějaké vybavení?

Webinář proběhne přes platformu Google Meet, která běží i jen v prohlížeči, takže si nemusíte nic instalovat. Doporučuju ale, abyste už měli připravený reklamní účet na Metě, protože úplné základy jako jak založit účet a přidat do něj kartu, nebo jak vyřešit blokaci na účtu, na webináři probrat nestihneme.


❓ Co mám dělat, když mám technické potíže?

Pokud se při procesu registrace někde zaseknete, něco nefunguje nebo zlobí, a nebo máte třeba jen otázky, neváhejte se na mne kdykoliv obrátit na [email protected].