Podnikáte a potřebujete, aby vám sociální sítě pomáhaly přinášet nové zákazníky?

Nevíte jistě, jestli se vám čas, který sítím věnujete, nějak vrátí?

Chcete, aby vám sítě fungovaly i bez desetitisícových rozpočtů a spousty času stráveného vytvářením obsahu?

Na sítích už jste, ale nevíte, zda vám pomáhají posouvat vaše podnikání dopředu?


Naučte se nastavovat cíle pro svůj marketing na sítích

a připravte si plán, jak je hravě splníte.


A to vše jen za 4 dny.


MINIKURZ JE MOMENTÁLNĚ UZAVŘEN A NELZE SE DO NĚJ PŘIHLÁSIT.

Chcete-li dostat informaci, až bude kurz opět dostupný k přihlášení, můžete odebírat můj newsletter kliknutím na tlačítko níže.


Vytvoříte cíle pro sítě

propojené s cíli vašeho podnikání

Naučím vás, jak si nastavit dlouhodobé cíle a rozdělit je na splnitelné menší krátkodobější kousky tak, abyste věděli, kde začít

Připravíte si plán útoku

abyste svých cílů opravdu dosáhli

Dozvíte se, jak cíle, které jste si stanovili, propojit s akčními kroky, díky kterým se budete posouvat k jejich splnění

Naučíte se je zhodnotit

ať víte, jak se vám daří jejich plnění

Provedu vás i čísly a grafy, abyste věděli, na co koukat a jak to chápat. Zapomeňte ale na Excel a složité reporty, nejsou potřeba!

MOŽNÁ TO ZNÍ POVĚDOMĚ...


Už jsem pracovala se stovkami podnikatelů, a naše první debaty o sociálních sítích skoro vždycky probíhají následovně:

„Čeho chcete pomocí sociálních sítí docílit?“

💁🏻‍♀️ „Přece aby se prodávala moje nabídka. … Jo a ať jsem vidět… A ať mám co nejvíc sledujících. No a ještě potřebuju, aby se mi hlásili do newsletteru.“

„Aha… A jak vám to funguje?

🤔 „Noo… tuhle za mnou přišla jedna paní s tím, že mě našla na Instagramu, tak to asi nějak funguje…?“

Máte to nějak vyčíslené?

🤷‍♀️ „Když já těm grafům, co mi tam Facebook ukazuje, moc nerozumím… Já celkově na ty čísla moc nejsem…“


TAKY TO ZNÁTE?

Já vím, že jo – je nás takových spousta 🙈

Pojďme to společně změnit!

DÍKY MINIKURZU...

… budete vědět, proč to všechno děláte

… budete umět jednoduše zhodnotit, jak se vám daří
… pochopíte, co vašemu obsahu na sítích doteď chybělo


… se naučíte metodu, kterou můžete používat pořád dokola
… si už za 4 dny dokážete rozplánovat celý zbytek roku


… dostanete speciální pomůcku, která vaše sítě navždy změníKDO VÁS MINIKURZEM PROVEDE?👩🏻‍🦰 Ahoj, já jsem Klára Mouchová

a učím podnikatele a malé či střední firmy používat sociální sítě tak, aby jejich značka rostla 📈


V marketingu na sítích se pohybuju už přes 10 let a vyzkoušela jsem si i práci pro velké značky jako je třeba SAZKA, Philips, Lindt, CK Čedok a podobné.

Díky tomu mi ale došlo, že je mi mnohem bližší práce pro podnikatele a menší firmy, a také si moc dobře uvědomuju, že dělat marketing na sociálních sítích je pro ně čím dál těžší.

Proto jsem pro vás připravila tenhle minikurz, který je na míru připravený podnikatelům.

Díky více jak dekádě zkušeností vám dokážu předat osvědčené postupy, jak na sítích skutečně uspět – i v dnešní nelehké době.JAK TO BUDE PROBÍHAT?

ZDARMA

Minikurz je dostupný zdarma a probíhá od 27. 3. do 30. 3. v členské sekci Více než kurzů.

KRÁTKÉ LEKCE A ÚKOLY

Každý den se vám odemkne nová krátká lekce a dostanete úkol, který vaše podnikání posune dopředu.

ŽIVÝ WEBINÁŘ

Poslední den minikurzu se potkáme na živém webináři, kde se budete moci na cokoliv zeptat.

Nastavte si cíle pro své sociální sítě a začněte je konečně plnit!


Stačí jen 4 dny a pár úkolů,

které zvládne úplně každý.MINIKURZ JE MOMENTÁLNĚ UZAVŘEN A NELZE SE DO NĚJ PŘIHLÁSIT.

Chcete-li dostat informaci, až bude kurz opět dostupný k přihlášení, můžete odebírat můj newsletter kliknutím na tlačítko níže.

CO O NAŠÍ SPOLUPRÁCI ŘÍKAJÍ KLIENTI?
„Klára má očividně v oboru velké zkušenosti. Nejvíce mne ale zaujalo samotné pojetí školení. Není to žádná nuda. Podává veškeré informace jednoduše a absolutně srozumitelně i lidem, kteří doposud zkušenosti se sociálními sítěmi neměli. Přestože já je mám, školení mi přineslo mnoho nového a setkání s Klárou mne posunulo zase o kus dál. Vřele doporučuji.“

- Petra Loulová, Divize Weber


„Za svých 6 křížků už jsem byla na spoustě školení a webinářů, ale tenhle byl ten nejpraktičtější a nejpřínosnější!

- účastnice webináře pro knihovny


„Líbilo se mi, jak na sebe v kurzu všechno hezky navazovalo. Funkce byly srozumitelně vysvětlené. A to shrnutí, jak to převést konkrétně do praxe! Perfektní!

- účastnice online kurzu Facebook reklamy


„Moje první (pořádné) seznámení s Business Managerem na Facebooku a jsem naprosto spokojená. Skvěle a srozumitelně vysvětleno, děkuju!“

- účastnice online kurzu Business Manager


ČASTO KLADENÉ DOTAZY


❓ Kolik času budu potřebovat? Co když to nebudu stíhat?

Každý den ráno se vám odemknou videolekce, které mají okolo 20 minut. Můžete je zkouknout u snídaně, cestou do práce, při obědě, jak je vám libo. S každým videem dostanete také malý domácí úkol – práce na něm vám může zabrat půl hodinky, ale i déle, záleží na vás, na tom, co vše už máte ve svém podnikání nastavené, a co teprve potřebujete vymyslet. Nemusíte se s tím ale trápit – pokud vám to jeden den prostě nepůjde, klidně nechte úkol uležet, třeba vám video z dalšího dne vnukne nové nápady :)

Přístup k minikurzu budete mít ještě 3 měsíce po jeho skončení, tak si můžete úkoly splnit postupně – doporučuju ale s nimi úplně neotálet, nebo je odsunete „až na někdy“, však to známe všichni :)


Na jak dlouho budu mít přístup do minikurzu?

Přístup k minikurzu budete mít ještě 3 měsíce po jeho skončení. Budete se tedy na videa moci podívat opakovaně a také si můžete i zadávané úkoly splnit postupně. Doporučuju je ale splnit co nejdříve, protože vám opravdu pomohou se s vaším podnikáním posunout, a budete-li je odkládat, dost možná se k nim už nikdy nevrátíte, známe to, že? ;)


Ale já na ta čísla fakt moc nejsem… 

Tak to jsme dva! Jakožto člověk, který míval na gymplu z matiky čtyřky a kterému je bližší spíš cokoliv kreativního než statistiky, vám můžu slíbit, že vás rozhodně nepřehltím analytickou hatmatilkou a nebudu po vás chtít žádné složité reporty. Naopak vám ukážu, jak porozumět grafům a číslům na vaší stránce, na která se soustředit a která můžete s klidem ignorovat tak, abyste byli schopni jedním pohledem vidět, jak si vedete, a nepotřebovali jste k tomu Excely, půl dne času ani jednorožčí žíně.


Opravdu potřebuju mít cíle?

Chcete jednoduchou odpověď? V tom případě ANO. Chcete to víc rozvést? Dobrá – nikdo z nás si nemohl nevšimnout rostoucích cen energií, potravin, vlastně všeho. Zrovna teď se nacházíme v ekonomické krizi, a zvlášť na malé podnikatele dopadá nejvíce. Možná teď řešíte, jestli si budete moci příští měsíc ještě dovolit pronájem dílny nebo prodejny, jestli máte opravdu zdražit produkty, když vás najednou materiál stojí dvojnásobek, a podobné ne úplně optimistické scénáře. Proto také potřebujete přesně vědět, jestli se vaše investice, ať časové nebo peněžní, do marketingu vyplatí! Potřebujete, aby vám sítě pomáhaly vydělat – a přesně o tom je tento minikurz, kde se díky nastavení cílů a s nimi svázaných akčních kroků posunete v tom, abyste měli jistotu, že sítím nedáváte víc než je potřeba, a přitom z nich získáváte vše, co vám mohou dát.


Je tenhle minikurz opravdu pro mě, i když podnikám v dost specifickém oboru?

Minikurz je vhodný pro podnikatele, ať už prodáváte služby, jste začínající e-shopař a nebo se snažíte budovat svou osobní značku. Principy, které vás naučím, jsou obecně využitelné pro jakékoliv odvětví. Pokud ale máte hlubší znalosti marketingu a nebo pracujete ve firmě, kde nemáte velké rozhodovací pravomoci, tenhle minikurz pro vás asi nebude úplně to pravé ořechové.


❓ Tenhle termín se mi nehodí, bude se minikurz opakovat?

Tohle je pilotní běh kurzu. Bude-li mít úspěch (a já věřím, že ano), ráda jej otevřu znovu, a ještě lepší – pravděpodobně ale až příští rok na jaře. Pokud tedy chcete o dalších termínech vědět jako první, můžete se registrovat k odběru novinek tady.


Co mám dělat, když mám technické potíže?

Pokud se během kurzu nebo při procesu registrace někde zaseknete, něco nefunguje nebo zlobí, a nebo máte třeba jen otázky, neváhejte se na mne kdykoliv obrátit na [email protected].