Řešíte ve svém podnikání až moc často dennodenní úkoly, jako je odeslání objednávek, zodpovězení e-mailů, práce pro klienty, vytváření obsahu pro sítě a podobně, ale už vám nezbývá čas na nějaké dlouhodobější plánování nebo nastavení cílů?Říkáte si často „Příští týden bude už trochu volněji, to si udělám ten plán!“ – ale volněji nikdy není a na dlouhodobou vizi pořád nedošla řada?Občas, když je toho hodně a vy se málem nestíháte ani najíst, vám hlavou běží, proč to vůbec děláte a jestli to má celé smysl.

Trávíte čas správou sociálních sítí, připravujete příspěvky, odepisujete na soukromé zprávy... ale objednávky nebo poptávky vám ze sítí chodí jenom výjimečně, takže váháte, jestli se vám všechen ten čas, který sítím věnujete, nějak vrátí.A na konci roku si sednete s jazykem na vestě a řeknete si,
že to byl vlastně docela dobrý rok...

ale zdaleka jste nedosáhla takového růstu a obratu, o jakém jste snila.


Představte si, že...

přesně víte, kam a jak chcete své podnikání posunout, a vidíte každý týden a měsíc, jak se k cíli postupně přibližujete.
víte, jaké kroky pro to podniknout, a tak i když se vám třeba zrovna nic nechce, dokopete se – protože za ten posun k budoucnosti, o které sníte, to přece stojí.
netrápí vás pochybnosti, jestli to, co děláte, má smysl, protože máte naprosté jasno v tom, k jakému cíli směřujete a jakou roli na téhle cestě každý krok má.
každý příspěvek na sociální sítě má svůj důvod a víte, že vás postupně pomáhá dostat tam, kde chcete být, takže už vás netrápí nízký počet lajků nebo zhlédnutí Stories.


Naučte se nastavovat cíle pro svůj marketing na sítích

a připravte si plán, jak je letos hravě splníte.


A to vše jen za 4 dny.


Vytvoříte cíle pro sítě

propojené s cíli vašeho podnikání

Naučím vás, jak si nastavit dlouhodobé cíle a rozdělit je na splnitelné menší krátkodobější kousky tak, abyste věděla, kde začít a jak pokračovat.

Připravíte si plán útoku,

abyste cílů opravdu dosáhla

Dozvíte se, jak využít sociální sítě k tomu, abyste splnila své finanční cíle, získala nové poptávky nebo objednávky a váš obsah přitahoval nové zákazníky.

Naučíte se cíle zhodnotit,

ať víte, jak se daří je plnit

Provedu vás i čísly a grafy, abyste věděla, na co koukat a jak to chápat. Zapomeňte ale na Excel a složité reporty, nejsou potřeba!


MOŽNÁ TO ZNÍ POVĚDOMĚ...


Už jsem pracovala se stovkami podnikatelů, a naše první debaty o sociálních sítích skoro vždycky probíhají následovně:

„Čeho chcete pomocí sociálních sítí docílit?“

💁🏻‍♀️ „Přece aby se prodávala moje nabídka. … Jo a ať jsem vidět… A ať mám co nejvíc sledujících. No a ještě potřebuju, aby se mi hlásili do newsletteru.“

„Aha… A jak vám to funguje?

🤔 „Noo… tuhle za mnou přišla jedna paní s tím, že mě našla na Instagramu, tak to asi nějak funguje…?“

Máte to nějak vyčíslené?

🤷‍♀️ „Když já těm grafům, co mi tam Facebook ukazuje, moc nerozumím… Já celkově na ty čísla moc nejsem…“


TAKY TO ZNÁTE?

Já vím, že jo – je nás takových spousta 🙈

Pojďme to společně změnit!

DÍKY MINIKURZU...

… budete vědět, čeho chcete v podnikání během letoška dosáhnout


… budete umět jednoduše zhodnotit, jak se vám daří a kde musíte ještě zabrat

… pochopíte, co vašemu obsahu na sítích doteď chybělo a proč jste prodávaly málo… se naučíte metodu, díky které budete vždy vědět, co publikovat a kterou můžete používat pořád dokola

… si už za 4 dny dokážete rozplánovat celý zbytek roku


… dostanete speciální pomůcku, která vaše sítě navždy změníKDO VÁS MINIKURZEM PROVEDE?👩🏻‍🦰 Ahoj, já jsem Klára Mouchová

a učím podnikatelky vytěžit sociální sítě tak, aby jim pomáhaly plnit peněženky 📈


V marketingu na sítích se pohybuju už přes 10 let a vyzkoušela jsem si i práci pro velké značky jako je třeba SAZKA, Philips, Lindt, CK Čedok a podobné.

Díky tomu mi ale došlo, že je mi mnohem bližší práce pro podnikatele a menší firmy, a také si moc dobře uvědomuju, že dělat marketing na sociálních sítích je pro ně čím dál těžší.

Proto jsem pro vás připravila tenhle minikurz, který je na míru připravený podnikatelkám.

Díky více jak dekádě zkušeností vám dokážu předat osvědčené postupy, jak na sítích skutečně uspět – i v dnešní nelehké době.
JAK TO BUDE PROBÍHAT?

KRÁTKÉ LEKCE
A ÚKOLY

Každý den se vám odemkne nová krátká lekce a dostanete úkol, který vaše podnikání posune dopředu.

VLASTNÍ TEMPO

Můžete postupovat svým tempem a dívat se na lekce kdykoliv a kdekoliv (dají se i stáhnout do mobilní aplikace pro zhlédnutí offline).

ŽÁDNÝ BULLSHIT

Všechen obsah je čistě k věci a plný praktických tipů, takže díky tomu své podnikání a sociální sítě posunete dopředu za nejkratší možný čas.

Nastavte si cíle pro své sociální sítě a začněte je konečně plnit!


Stačí jen 4 dny a pár úkolů,

které zvládne úplně každý.

Přihlaste se ještě dnes

a hned můžete začít s nastavováním svých cílů.


CO O NAŠÍ SPOLUPRÁCI ŘÍKAJÍ KLIENTI?
„Klára má očividně v oboru velké zkušenosti. Nejvíce mne ale zaujalo samotné pojetí školení. Není to žádná nuda. Podává veškeré informace jednoduše a absolutně srozumitelně i lidem, kteří doposud zkušenosti se sociálními sítěmi neměli. Přestože já je mám, školení mi přineslo mnoho nového a setkání s Klárou mne posunulo zase o kus dál. Vřele doporučuji.“

- Petra Loulová, Divize Weber


„Za svých 6 křížků už jsem byla na spoustě školení a webinářů, ale tenhle byl ten nejpraktičtější a nejpřínosnější!

- účastnice webináře pro knihovny


„Líbilo se mi, jak na sebe v kurzu všechno hezky navazovalo. Funkce byly srozumitelně vysvětlené. A to shrnutí, jak to převést konkrétně do praxe! Perfektní!

- účastnice online kurzu Facebook reklamy


„Moje první (pořádné) seznámení s Business Managerem na Facebooku a jsem naprosto spokojená. Skvěle a srozumitelně vysvětleno, děkuju!“

- účastnice online kurzu Business Manager


ČASTO KLADENÉ DOTAZY


❓ Kolik času budu potřebovat? Co když to nebudu stíhat?

Každý den ráno se vám odemknou videolekce, které mají okolo 20 minut. Můžete je zkouknout u snídaně, cestou do práce, při obědě, jak je vám libo. S každým videem dostanete také malý domácí úkol – práce na něm vám může zabrat půl hodinky, ale i déle, záleží na vás, na tom, co vše už máte ve svém podnikání nastavené, a co teprve potřebujete vymyslet. Nemusíte se s tím ale trápit – pokud vám to jeden den prostě nepůjde, klidně nechte úkol uležet, třeba vám video z dalšího dne vnukne nové nápady :)

Přístup k minikurzu ovšem budete mít na 3 měsíce, tak si můžete úkoly splnit postupně – doporučuju ale s nimi úplně neotálet, nebo je odsunete „až na někdy“, však to známe všichni :)


Na jak dlouho budu mít přístup do minikurzu?

Přístup k minikurzu budete mít na 3 měsíce. Budete se tedy na videa moci podívat opakovaně a také si můžete i zadávané úkoly splnit postupně. Doporučuju je ale splnit co nejdříve, protože vám opravdu pomohou se s vaším podnikáním posunout, a budete-li je odkládat, dost možná se k nim už nikdy nevrátíte, známe to, že? ;)


Ale já na ta čísla fakt moc nejsem… 

Tak to jsme dva! Jakožto člověk, který míval na gymplu z matiky čtyřky a kterému je bližší spíš cokoliv kreativního než statistiky, vám můžu slíbit, že vás rozhodně nepřehltím analytickou hatmatilkou a nebudu po vás chtít žádné složité reporty. Naopak vám ukážu, jak porozumět grafům a číslům na vaší stránce, na která se soustředit a která můžete s klidem ignorovat tak, abyste byli schopni jedním pohledem vidět, jak si vedete, a nepotřebovali jste k tomu Excely, půl dne času ani jednorožčí žíně.


Opravdu potřebuju mít cíle?

Chcete jednoduchou odpověď? V tom případě ANO. Chcete to víc rozvést? Dobrá – nikdo z nás si nemohl nevšimnout rostoucích cen energií, potravin, vlastně všeho. Zrovna teď se nacházíme v ekonomické krizi, a zvlášť na malé podnikatele dopadá nejvíce. Možná teď řešíte, jestli si budete moci příští měsíc ještě dovolit pronájem dílny nebo prodejny, jestli máte opravdu zdražit produkty, když vás najednou materiál stojí dvojnásobek, a podobné ne úplně optimistické scénáře. Proto také potřebujete přesně vědět, jestli se vaše investice, ať časové nebo peněžní, do marketingu vyplatí! Potřebujete, aby vám sítě pomáhaly vydělat – a přesně o tom je tento minikurz, kde se díky nastavení cílů a s nimi svázaných akčních kroků posunete v tom, abyste měli jistotu, že sítím nedáváte víc než je potřeba, a přitom z nich získáváte vše, co vám mohou dát.


Je tenhle minikurz opravdu pro mě, i když podnikám v dost specifickém oboru?

Minikurz je vhodný pro podnikatele, ať už prodáváte služby, jste začínající e-shopař a nebo se snažíte budovat svou osobní značku. Principy, které vás naučím, jsou obecně využitelné pro jakékoliv odvětví. Pokud ale máte hlubší znalosti marketingu a nebo pracujete ve firmě, kde nemáte velké rozhodovací pravomoci, tenhle minikurz pro vás asi nebude úplně to pravé ořechové.


Co mám dělat, když mám technické potíže?

Pokud se během kurzu nebo při procesu registrace někde zaseknete, něco nefunguje nebo zlobí, a nebo máte třeba jen otázky, neváhejte se na mne kdykoliv obrátit na [email protected].