Proměňte své sítě v nepostradatelného pomocníka,

který bude vašemu podnikání přinášet nové poptávky a objednávky,

i když zrovna spíte nebo pijete vínko s kamarádkou.

Dost možná je teď váš vztah k sítím ne zrovna přátelský (a nebo se dokonce blíží frustraci).Víte, že sociální sítě jsou pro marketing vašeho podnikání důležité, ale přijde vám stále, že pracujete vy pro ně a ne ony pro vás.

Strávíte hodiny tvorbou příspěvků, které pak ale nikdo nevidí, protože vás algoritmus nemá rád, a nebo trávíte čas v soukromých zprávách, ale objednávky žádné nechodí.

Máte plné zuby neustálých změn a toho, že jakmile si zvyknete, kam kliknout nebo co na vašich sítích funguje, Meta to zase celé překope.

Už vás nebaví zkoušet pořád dokola, který čas pro publikování je ten nejlepší a který formát zrovna teď frčí...
Jestli právě přikyvujete, jste tu správně.
A hlavně – nejste v tom sama.
Co kdybyste místo toho...


... věděla přesně, kdo je váš ideální zákazník, co potřebuje slyšet a jak s ním prohloubit vztah, a neztrácela čas zíráním na prázdnou stránku, protože nevíte, co říct, nebo publikováním příspěvků, na které pak nikdo nereaguje.


... měla naprosto jasnou marketingovou strategii, jejíž plnění by vám nezabíralo hodiny a hodiny času – a tak byste se mohla věnovat rodině, přátelům nebo svým koníčkům místo stresování nad příspěvky.


... mohla kdykoliv svůj marketing zkonzultovat s někým s dekádou zkušeností a získat tak rady přímo na míru svému podnikání a vašim cílům.


... každé ráno vstávala s mnoha novými poptávkami či objednávkami v mailu a nemusela se tak obávat, jak tenhle měsíc vyjdete s penězi.Pomůže vám s tím

Intenzivní individuální mentoring


Spolupráce přímo na míru vašemu podnikání, kde společně nejdříve identifikujeme, co vás ohledně sítí nejvíc trápí a kde je nejvíc příležitostí ke zlepšení, nastavíme spolu cíle pro vaše sociální sítě i celkový marketing a připravíme a začneme plnit strategii, jak těchto cílů dosáhnout.

Během téhle exkluzivní spolupráce vás povedu za ruku,

poradím a podpořím, když to budete potřebovat.


Získáte přístup ke všem mým dalším službám a budete mi moci kdykoliv napsat, když se zaseknete nebo nebudete vědět, jak dál.


Udělám všechno pro to, aby vaše podnikání rostlo – během naší spolupráce, ale i dlouho po ní.Jak to probíhá?

  • individuální spolupráce trvá 4 nebo 6 měsíců
  • na první schůzce společně nastavíme očekávání a cíle pro naši spolupráci
  • poté se každé 2 týdny uvidíme živě na online konzultaci (8 nebo 12 online konzultací)
  • po každé schůzce dostanete další úkoly, studijní materiály a poznámky, které vám pomohou uvést vše do praxe
  • po celou dobu spolupráce budete mít možnost se na mě kdykoliv obrátit s dotazy pomocí chatovací aplikace
  • také mi můžete kdykoliv zaslat jakékoliv materiály pro zpětnou vazbu – ať už to budou vaše příspěvky, grafika nebo texty na web.


Další bonusy:

  • získáte přístup ke všem mým dalším online kurzům nebo placenému obsahu v celkové hodnotě více jak 25 000 Kč
  • budete mít možnost se zúčastnit jakýchkoliv dalších živých webinářů či kurzů, které budu během doby naší spolupráce organizovat


Investice

Do mentoringu přijímám v jeden okamžik pouze 5 klientů,

abych se vám dokázala skutečně individuálně věnovat!

* všechny ceny jsou včetně DPH (jsme plátci DPH)

Platba platební kartou nebo na fakturu.4měsíční spolupráce

50 000 Kč

Možnost zaplatit celou částku najednou,

nebo na měsíční splátky:

4 měsíční splátky: 12 500 Kč/měsíc

6měsíční spolupráce

75 000 Kč

Možnost zaplatit celou částku najednou,

nebo na měsíční splátky:

6 měsíčních splátek: 12 500 Kč/měsíc

Vaše mentorka

Ahoj, já jsem Klára Mouchová,

a marketing na sociálních sítích mě živí už posledních 10 let. Pracovala jsem pro velké firmy, malé firmy, start-upy, neziskovky i státní sféru, a proto vám dokážu předat jen to nejdůležitější a vytipovat kroky, které posunou právě vás co nejdále.

Od roku 2018 vedu svou vlastní agenturu, do které jsem promítla jednu ze svých nejniternějších hodnot – tedy to, že je pro mne hlavní především užitek samotnému klientovi. Nepotřebuju si dělat PR a tvářit se jako nejchytřejší na světě – mnohem důležitější pro mne je, že jste úspěšné vy samy.

Nebudu vám slibovat hory doly černý les, ani vás nutit do věcí, které pro vás nejsou přirozené. Nepůjdeme z 0 na 100, ale postupnými kroky budeme zlepšovat vaše schopnosti a sociální sítě.

Těšíte se? Já moc!

Říkají o mně a mých kurzech...Často kladené otázky


Jakých sociálních sítí se spolupráce bude týkat?

Nejčastěji s mými klienty pracujeme s nejpoužívanějšími sítěmi v Česku, tedy Facebookem a Instagramem. Můžeme ale zabrousit i do LinkedIn. Nepoužívám ale sociální síť TikTok.


Přes jaké kanály budeme komunikovat?

Videohovory se konají přes platformu Google Meet. Výběr chatovací aplikace nechám na vás podle toho, co je pro vás příjemnější – Messenger, WhatsApp, iMessages, Google Chat...


❓ Kdy se budou konat koučingové hovory? Co když se nebudu moct zúčastnit?

Na začátku spolupráce si domluvíme dny a časy, které se hodí oběma stranám – jedná se o individuální spolupráci, takže si můžeme vzájemně vyjít vstříc. Pro případ, že vám do termínu něco vleze, budete mít přístup k odkazu, pomocí něhož si můžete čas a den přehodit na jindy.


❓ Co vše obsahuje neomezený přístup k obsahu a kurzům?

Po celou dobu mentoringu budete mít přístup k veškerému placenému stávajícímu i novému obsahu na mém profilu na Forendors a ke všem dříve proběhlým kurzům (Meta Business Manager, Masterclass Meta reklamy, Získávejte zákazníky pomocí sociálních sítí, Efektivní tvorba obsahu, Minikurz nastavování cílů pro sociální sítě i podnikání, Minikurz Canva pro sociální sítě – celková hodnota přes 25 000 Kč), i jakýmkoliv nově konaným kurzům, plus ke všem živým webinářům, které v tu dobu budu pořádat.


❓ Co znamená a jak funguje neomezená zpětná vazba?

Neomezená zpětná vazba znamená, že mi kdykoliv během naší spolupráce můžete zaslat cokoliv, na co chcete slyšet můj názor – příspěvky na sítě, texty na web, strategii apod. – a já vám do 48 hodin v pracovní dny dám zpětnou vazbu, připomínky nebo tipy na zlepšení.


Nejsem plátce DPH, můžu zaplatit bez DPH?

Ano, ale pouze platbou na fakturu a při platbě celé částky předem – ozvěte se mi na mail [email protected] a domluvíme se.