Úspěch reklamy nezávisí jen na jejím správném nastavení.

Správně připravená reklamní kreativa je základním kamenem úspěchu vaší kampaně.

Pokud své cílové skupině ukážete sdělení, které ji nebude zajímat, díru do světa neuděláte, ať utratíte kolik chcete.
Co se v tomto kurzu naučíte?


Jak chystat reklamy
v souladu s pravidly


Projdeme spolu všechna pravidla reklamní platformy Facebooku a Instagramu, řekneme si, na co si dávat pozor a co dělat, pokud bude vaše reklama neschválená.

Jak psát texty
a tvořit grafiku


Odnesete si spoustu tipů a best practices, jak chystat reklamní příspěvky a na co nezapomenout. Dozvíte se také, jak komunikovat k lidem v různých částech nákupního procesu, a dáme vám i tipy na nástroje, které vám tvorbu kreativy usnadní.

Jaké nabízí Facebook
a Instagram formáty


Podíváme se spolu na nejrůznější formáty kreativy a ukážeme si, jak je vytvořit. Zjistíte například, co je to Instant Experience, pobavíme se o Sbírkách a dalších.

Osnova kurzu

Klepnutím na tlačítko Náhled si můžete pustit ukázkové lekce, které jsou dostupné zdarma.

  Úvod
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  Fáze rozhodovacího procesu
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  Pravidla Facebook reklamy
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  Tvorba reklamních příspěvků
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  Formáty reklamy na Facebooku a Instagramu
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  BONUS: Užitečné nástroje pro tvorbu obsahu
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  Závěr kurzu
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení

Pro koho je kurz vhodný?


Tento Více než kurz je pro vás to pravé, pokud:


✓ jste reklamu ještě nikdy netvořili,

✓ používáte pořád dokola ty samé formáty a chcete své reklamy nějak oživit,

nejste marketér nebo copywriter, ale chcete mít skvěle fungující reklamy.


V případě, že jste profesionální kopík a tvorbu textů a bannerů už máte v malíčku, mrkněte radši na jiné Více než kurzy v naší nabídce. Tenhle kurz by pro vás byl asi moc začátečnický.

Kolik kurz stojí?

Kurz si můžete koupit buď samostatně, nebo v balíčku s konzultací na míru s jeho autorkou Klárou.


Přístup ke kurzu získáváte na 6 měsíců.

Lekce mají celkem přes 3 hodiny obsahu, což za 6 měsíců určitě zvládnete zkouknout.

Případně se k videím a informacím můžete vracet, dokud vám nepřejdou pořádně do krve.Do tohoto kurzu se teď nedá přihlásit.

O LEKTORCE

Klára Mouchová


Kurzy vás provede Klára Mouchová.

Klára se marketingu na sociálních sítích věnuje už od roku 2013. Můžete ji znát třeba z blogu Jak na socky, kde v roce 2018 publikovala každý den 1 tip, jak na správu sociálních sítí. V témže roce také založila Více než agenturu.

Od roku 2016 také často školí malé i velké firmy a podnikatele, jak používat sociální sítě efektivně. Školila už pro firmy a značky jako jsou například Albert Česká republika, Lidl, Mary Kay, Multisport, Národní muzeum, SAZKAmobil či Unipetrol. Vyučuje také na vysokých školách VŠEM a Newton College.

A teď? Teď svá školení přesouvá i do online kurzů!
Proč právě Více než kurzy?

Naše kurzy jsou víc než jen obyčejné online kurzy! Jsou to kurzy s příběhem!

(pardon, nemohli jsme si pomoct...)


Interaktivní obsah a vše názorně vysvětleno

Že nejste zrovna technický typ? Nic se neděje, ve videolekcích přesně uvidíte, kam kliknout, a lektoři vám vysvětlí, co které tlačítko dělá. K lekcím se taky můžete po dobu přístupu do kurzu libovolně vracet, dokud si vše pořádně neozkoušíte a nezapamatujete.


Žádný bullsh*t a přehnané self promo

Více než kurzy jsou praktické a jdou rovnou k věci. Bez nudné teorie, zbytečného tlachání a honění ega přednášejícího. Slibujeme!


Spousta informací, ať už jste začátečník nebo pokročilý

Nechce se vám platit za drahá školení, protože si nejste jistí, zda odpovídají vaší odbornosti? Naše online kurzy jdou více do hloubky než „offline“ školení, takže si určitě vyberete, a dostanete spoustu materiálů ke stažení navíc.
Často kladené dotazy


Kdy kurz začíná?

Poté, co si kurz koupíte, můžete okamžitě začít studovat! Přístup k lekcím získáváte na 6 měsíců od data zakoupení, což je dostatek času na to, abyste ho stihli v pohodě vlastním tempem prostudovat. Celou dobu se také budete moci k lekcím vracet, jak budete potřebovat a přehrávat si je tolikrát, kolik chcete.


Jak dlouho budu mít kurz dostupný?

Kurz je váš od okamžiku jeho nákupu na 6 měsíců. Během této doby se můžete k lekcím vracet, kdykoliv budete potřebovat. Pokud bude během této doby kurz aktualizován, protože se v něm zmiňované nástroje změnily a podobně, nemusíte platit žádný poplatek navíc, aktualizaci dostáváte automaticky. Pokud by vám k absolvování kurzu 6 měsíců nestačilo, je možné přístup za malý poplatek prodloužit.


Potřebuju pro účast v kurzu nějaké vybavení?

Naše Více než kurzy můžete sledovat na počítači, tabletu i telefonu a to buď z prohlížeče, nebo z mobilní aplikace. Jediné, co potřebujete, je internetové připojení. Probírá-li kurz nějaký konkrétní nástroj, vždy je součástí kurzu také lekce věnující se založení daného nástroje.


Jak fungují konzultace, které si s kurzem mohu koupit?

S některými kurzy si můžete zakoupit také 1 hodinu online konzultace s autory kurzu. Tyto konzultace se konají pomocí videohovorů přes nástroj Google Hangouts Meet a podobné. Konzultace se musí týkat online marketingu/marketingu na sociálních sítích (dle specializace autora kurzu, detaily jsou vždy v popisku daného kurzu), ale nemusí se týkat pouze jen problematiky probírané v daném kurzu. Termín konzultace si můžete domluvit na [email protected]. Pozor, konzultace je nepřenosná, je pouze pro vás osobně. Konzultaci můžete absolvovat předtím, než zhlédnete kurz, v jeho průběhu a nebo až poté, co celým kurzem projdete – to záleží na vás.


Nekoupil/a jsem si kurz s konzultací a teď bych o ni měla zájem, co mám dělat?

Rádi se vám budeme věnovat – napište nám na [email protected] a určitě se na placené online konzultaci domluvíme.


Můj nástroj vypadá jinak než ten ukazovaný v návodu! Co mám dělat?

Nástroje pro online marketing se hodně často mění, my ale naše kurzy pravidelně aktualizujeme, aby odrážely nejnovější změny. Pokud nám ale přece jen něco uniklo, dejte nám vědět na [email protected] a my lekci co nejdříve upravíme.