Reklama na Facebooku a Instagramu může být velmi efektivní – pokud ji správně zacílíte a nastavíte.

V tomto kurzu vás krok za krokem naučíme, jak nastavit svou první kampaň ve Správci reklamy.Už jste někdy pracovat ve Správci reklam zkoušeli, ale stejně vždycky skončíte u tlačítka Podpořit příspěvek, protože je to prostě jednodušší?

S tímhle Více než kurzem se to naučíte jednou provždy!

Spolu s videem můžete nastavit svou první kampaň – ale i tu druhou, třetí, čtvrtou nebo třeba dvacátou. K obsahu kurzu se můžete vracet během půl roku, kolikrát chcete, takže si videa klidně pouštějte dokola, dokud to nebudete sami umět, jako když bičem mrská.


Co se v tomto kurzu naučíte?


Jaké účely kampaní
Facebook nabízí

Vysvětlíme vám různé cíle kampaní, jaký je mezi nimi rozdíl a k čemu je vhodné nebo naopak nevhodné je využívat.

Jak nastavit zacílení
a umístění reklamy

Poradíme vám, jak kampaně cílit, jak otestovat různé cílové skupiny, ale i jak vybírat rozpočty a jak pracovat s umístěními reklamy.

Na co si dát pozor při vložení reklamní kreativy

Ukážeme vám také, jak do reklam vložit kreativu, jak zapnout sledování konverzí, jak reklamy duplikovat a testovat různé typy kreativ.

60 lekcí, 4,5 hodiny obsahu

a 2 praktické úkoly


V tomto kurzu s vámi projdeme všechna nastavení a možnosti Správce reklam od Facebooku, s nimiž se jako začátečníci potřebujete seznámit.

Naučíme vás nad kampaněmi strategicky přemýšlet a kombinovat různé cíle kampaní a zacílení tak, aby vašemu podnikání přinesly co nejvíce výsledků.


Osnova kurzu

  Úvod
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  Jak s kampaněmi začít
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  Workflow k nastavování kampaní
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  ÚKOL 1
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  Seznámení se Správcem reklamy
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  Nastavování kampaní: Cíle kampaní
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  Nastavování kampaní: Rozpočty
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  Nastavování kampaní: Zacílení
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  Nastavování kampaní: Umístění reklamy
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  Nastavování kampaní: Optimalizace
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  Nastavování kampaní: Tvorba reklamy
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  Reklama na Instagramu
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  Co se děje po zmáčknutí tlačítka Zveřejnit
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  Jak cílit pomocí frameworku See Think Do Care + ÚKOL 2
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  [NOVINKA 2023] Změny v kampaních za rok 2022
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  Závěr
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení

Pro koho je kurz vhodný?

Tento Více než kurz je pro vás to pravé, pokud:


jste reklamu ještě nikdy nenastavovali,

jste doteď reklamy dělali jen přes tlačítko Podpořit příspěvek,

pokud jste se reklamy naučili nastavovat sami metodou pokus omyl a chcete svým znalostem dát nějaký řád.


V případě, že jste už profík a s reklamami na Facebooku a Instagramu si dobře rozumíte, tenhle kurz by pro vás byl asi moc začátečnický :)

Kolik kurz stojí?


Do tohoto kurzu se teď nedá přihlásit.

O LEKTORCE

Klára Mouchová


Kurzy vás provede Klára Mouchová.

Klára se marketingu na sociálních sítích věnuje už od roku 2013. Můžete ji znát třeba z blogu Jak na socky, kde v roce 2018 publikovala každý den 1 tip, jak na správu sociálních sítí. V témže roce také založila Více než agenturu.

Od roku 2016 také často školí malé i velké firmy a podnikatele, jak používat sociální sítě efektivně. Školila už pro firmy a značky jako jsou například Albert Česká republika, Lidl, Mary Kay, Multisport, Národní muzeum, SAZKAmobil či Unipetrol. Vyučuje také na vysokých školách VŠEM a Newton College.

A teď? Teď svá školení přesouvá i do online kurzů!

Proč právě Více než kurzy?

Naše kurzy jsou víc než jen obyčejné online kurzy! Jsou to kurzy s příběhem!

(pardon, nemohli jsme si pomoct...)


Interaktivní obsah a vše názorně vysvětleno

Že nejste zrovna technický typ? Nic se neděje, ve videolekcích přesně uvidíte, kam kliknout, a lektoři vám vysvětlí, co které tlačítko dělá. K lekcím se taky můžete po dobu přístupu do kurzu libovolně vracet, dokud si vše pořádně neozkoušíte a nezapamatujete.


Žádný bullsh*t a přehnané self promo

Více než kurzy jsou praktické a jdou rovnou k věci. Bez nudné teorie, zbytečného tlachání a honění ega přednášejícího. Slibujeme!


Spousta informací, ať už jste věčný začátečník nebo pokročilejší samouk

Nechce se vám platit za drahá školení, protože si nejste jistí, zda odpovídají vaší odbornosti? Naše online kurzy jdou více do hloubky než „offline“ školení, takže si určitě vyberete, a dostanete spoustu materiálů ke stažení navíc.Často kladené dotazy

Kdy kurz začíná?

Poté, co si kurz koupíte, můžete okamžitě začít studovat! Přístup k lekcím získáváte na 6 měsíců od data zakoupení, což je dostatek času na to, abyste ho stihli v pohodě vlastním tempem prostudovat. Celou dobu se také budete moci k lekcím vracet, jak budete potřebovat a přehrávat si je tolikrát, kolik chcete.Jak dlouho budu mít kurz dostupný?

Kurz je váš od okamžiku jeho nákupu na 6 měsíců. Během této doby se můžete k lekcím vracet, kdykoliv budete potřebovat. Pokud bude během této doby kurz aktualizován, protože se v něm zmiňované nástroje změnily a podobně, nemusíte platit žádný poplatek navíc, aktualizaci dostáváte automaticky. Pokud by vám k absolvování kurzu 6 měsíců nestačilo, je možné přístup za malý poplatek prodloužit.Potřebuju pro účast v kurzu nějaké vybavení?

Naše Více než kurzy můžete sledovat na počítači, tabletu i telefonu a to buď z prohlížeče, nebo z mobilní aplikace. Jediné, co potřebujete, je internetové připojení. Probírá-li kurz nějaký konkrétní nástroj, vždy je součástí kurzu také lekce věnující se založení daného nástroje.Jak fungují konzultace, které si s kurzem mohu koupit?

S některými kurzy si můžete zakoupit také 1 hodinu online konzultace s autory kurzu. Tyto konzultace se konají pomocí videohovorů přes nástroj Google Hangouts Meet a podobné. Konzultace se musí týkat online marketingu/marketingu na sociálních sítích (dle specializace autora kurzu, detaily jsou vždy v popisku daného kurzu), ale nemusí se týkat pouze jen problematiky probírané v daném kurzu. Termín konzultace si můžete domluvit na [email protected]. Pozor, konzultace je nepřenosná, je pouze pro vás osobně. Konzultaci můžete absolvovat předtím, než zhlédnete kurz, v jeho průběhu a nebo až poté, co celým kurzem projdete – to záleží na vás.Nekoupil/a jsem si kurz s konzultací a teď bych o ni měl/a zájem, co mám dělat?

Rádi se vám budeme věnovat – napište nám na [email protected] a určitě se na placené online konzultaci domluvíme.Můj nástroj vypadá jinak než ten ukazovaný v návodu! Co mám dělat?

Nástroje pro online marketing se hodně často mění, my ale naše kurzy pravidelně aktualizujeme, aby odrážely nejnovější změny. Pokud nám ale přece jen něco uniklo, dejte nám vědět na [email protected] a my lekci co nejdříve upravíme.