Připadá vám správa sociálních sítí pro vaše podnikání jako další plný úvazek?


Víte, že máte přispívat pravidelně.

Víte, že potřebujete dobrou grafiku.

Víte, že byste měla dělat krátká videa.

A taky Stories!

No a nezapomenout na ty správné hashtagy!


Jenže... kdo to má stíhat?!

Protože vám příprava každého příspěvku zabere několik hodin (a když ho zveřejníte, stejně ho pak skoro nikdo nevidí a nemá žádné reakce).

Dost možná už máte za sebou několik neúspěšných pokusů, kdy jste se zařekla, že teď už se do těch sítí konečně opřete.

Začala jste vytvářet obsah, několik týdnů se trápila s přípravou textů, grafiky nebo videa podle toho, co doporučoval lektor nedávného kurzu nebo váš oblíbený influencer, publikovala každý den tak, jak říkají všechny poučky…

A za pár týdnů jste se na to vykašlala, protože vás to stálo obrovské množství času, sil a energie, a nestíhala jste kvůli tomu důležitější práci, která vám přináší peníze, a nebo jste čas na přípravu příspěvků ukrajovala z času s rodinou.

Možná jste o sobě pak začala pochybovat.  • Vždyť ostatní mají obsah skvělý, proč jen mně to nejde?
  • Co dělám špatně, proč mi to tak trvá?
  • Asi na to nemám talent...
  • Nebo nejsem dost kreativní.
  • A nebo jsem na ty sítě už fakt moc stará?!


Chtěla bych vám říct jedno:

I vy můžete pravidelně tvořit obsah, díky kterému budete více vidět, získáte více reakcí od vašich zákazníků a vyniknete mezi konkurencí – aniž byste trávila hodiny online na Facebooku nebo v appce Instagramu.


A nemusíte se pro to naklonovat, nespat nebo vyškrtnout všechen čas pro sebe.

Představte si, že...

Máte každý týden v kalendáři vyhrazenou hodinu pro tvorbu obsahu na vaše sítě, a když sednete k počítači, stačí vám jen chvilka na to, abyste přesně věděly, které příspěvky chcete pro tento týden připravit.


Napsat texty pro vás není žádný problém, nečeká vás žádné zírání na vyčítavě pomrkávající kurzor na prázdné stránce, protože máte jasno, jaká témata vaše zákazníky zajímají a co jim potřebujete říci.


Jakmile přijde čas na vytvoření grafiky, jen otevřete své šablony a za pár kliknutí máte připravený grafický návrh, který buduje vaši značku a skvěle sedí do vaší mřížky na Instagramu.


Pak už jen sáhnete do těch správných složek a ve svém oblíbeném nástroji sestříháte krátké video, které potom naplánujete na sítě – a máte hotovo!

Přihlaste se do online kurzu, díky kterému svou tvorbu obsahu rapidně zrychlíte a zjednodušíte!


4týdenní online kurz s podporou, kde si krok za krokem vybudujete vlastní systém pro efektivní tvorbu obsahu tak, abyste mohly navždy pustit z hlavy strachování, že nemáte co postovat.


Získáte osvědčený postup, pomocí kterého budou vaše sociální sítě přitahovat ty správné sledující, zvýšíte své dosahy a reakce, a naučíte se vytvářet úderné příspěvky bez zbytečné námahy.PŘIHLÁŠKY UKONČENY
4 týdny předtočených videolekcí


Každý čtvrtek se vám odemknou nové videolekce a úkoly. Můžete na ně koukat kdykoliv a svým tempem – nemusíte celým kurzem proletět během jednoho měsíce, pokud nemáte tolik času.


Praktické úkoly & odpovědi na vaše otázky


Každý týden dostanete několik praktických úkolů i s pomůckami a šablonami, které vám s jejich plněním pomohou. Pod každou lekcí se mne také můžete zeptat na jakékoliv dotazy, které vás napadnou.

Živý workshop o vašem ideálním zákazníkovi


Na úvod kurzu se potkáme na živém webináři, kde společně důkladně poznáme vašeho ideálního zákazníka. Předem dostanete pracovní listy a během webináře vás povedu návodnými otázkami, abyste lépe věděli, pro koho to vše děláte.

+ spousta materiálů ke stažení

+ přístup k obsahu kurzu na 1 rok

Co vše v kurzu probereme?1. týden vám pomůžu dostat se do hlavy vašich zákazníků, a díky tomu získat nekončící zdroj nápadů na skvělý obsah, se kterým budou vaši ideální klienti rezonovat a reagovat na něj.


2. týden se budeme věnovat plánování, ale i pokud jste neplánovací typ a preferujete chaos a princip náhodných výbuchů, odnesete si tipy, díky kterým už nikdy nebudete připravovat obsah na zelené louce, ale budete se vždy mít od čeho odpíchnout.


3. týden se dozvíte ty nejlepší tipy a postupy, které využijete při přípravě konkrétních příspěvků k tomu, aby každý post plnil vaše cíle, mluvil přímo k vašim zákazníkům a přitom jste jeho tvorbou nezešedivěly.


4. týden kurz ukončíme tím, že to všechno uvedeme do praxe a postavíme si vlastní systém na tvorbu obsahu tak, abyste už vždycky věděly, čím začít, jak pokračovat a na co nezapomenout, a díky tomu měly čistou hlavu bez starostí, že nevíte, co na sítě zase dát.Níže najdete detailní osnovu kurzu, ať nekupujete zajíce v pytli :)

  Uvítání v kurzu
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  1. TÝDEN – Přicházíme s nápady pro příspěvky 💡
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  2. TÝDEN – Plánujeme a připravujeme si podklady 🗂️
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  3. TÝDEN – Zjednodušujeme přípravu obsahu 📝
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  4. TÝDEN – Budujeme návyky 💪🏻
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení
  BONUSY
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení

Do tohoto kurzu se teď nedá přihlásit.

Proč právě tenhle kurz navždycky změní způsob, jak vytváříte obsah?

Kurz Efektivní tvorba obsahu pro sociální sítě není další online kurz, po kterém za pár týdnů ani nevzdechnete. Nejde o žádnou pasivní teorii, kterou si jen vyslechnete a brzy zapomenete.

Budete celou dobu pracovat přímo na svých sociálních sítích a svých postupech a souboru nástrojů, které vám pomohou a budou vám fungovat.


Nedozvíte se tu žádné obecné rady, jak by měl znít ideální text, jak by měla vypadat grafika pro sociální sítě nebo že byste měli dělat Reels.

Vše, co se dozvíte, bude čistě praktické a můžete toho okamžitě využít.


Nezískáte časově omezené znalosti, které můžete spláchnout do záchodu s další změnou algoritmu.

Vybudujete si návyky, díky kterým vám tvorba obsahu půjde čím dál snáze a rychleji, a k principům jejich budování se můžete kdykoliv vracet, když to budete potřebovat.Říkají o mně a mých kurzech...
Ahoj, já jsem Klára Mouchová,

a nejsem kdovíjak kreativní. 

Když jsem před lety pracovala v „kreativní digitální agentuře“ a mí kolegové sypali na požádání z rukávu dvacet nových nápadů, připadala jsem si zoufale nekreativní a říkala jsem si, že jsem si asi zvolila špatný obor a kariéru, na kterou nemám. Zatímco všichni ostatní v agentuře jásali nad novým hyper super kreativním konceptem reklamy, mně hlavou běžely námitky, proč tohle přece nemůže fungovat a nedává to smysl. Říkala jsem si, že jsem asi rozbitá, moc negativní a že bych měla asi jít dělat něco jiného.

Teprve o pár let později mi došlo, že mnohdy je lepší udělat něco méně kreativně, ale tak, aby to fungovalo a vydělávalo, než udělat za miliony obrovskou kreativní kampaň, kterou ale zákazník nepochopí. A že na to, abyste propagovali své vlastní podnikání, nemusíte být zrovna kdovíjaký kreativec a sršet nápady, protože kreativita se mnohdy nejlépe projeví v okamžiku, kdy má zdravé mantinely.

Proto posledních asi 5 let učím podnikatelky, jak vybudovat úspěšné sociální sítě pro své podnikání. Díky tomu vím, že někdo je sice pro sítě přirozený talent a jde mu to snadno, ale valná většina z nás si musí tvorbu obsahu spíše natrénovat a podpořit svou kreativitu pomocí postupů a nástrojů, které jí umožní se rozvinout.

A přesně to vás naučím v tomhle online kurzu.
Často kladené dotazy

❓ Kdy kurz začíná?

Kurz probíhá od úterý 5. 3. 2024 do čtvrtka 28. 3. 2024.


❓ Kolik času budu potřebovat? Co když to nebudu stíhat?

Lekce, které se vám odemknou každý čtvrtek, budou mít obvykle okolo 30–45 minut a můžete je zhlédnout kdykoliv a kolikrát budete chtít. S lekcemi dostanete také úkol – práce na něm vám může zabrat půl hodinky až hodinu, ale i déle, záleží na vás, na tom, co vše už máte ve svém podnikání nastavené, a co teprve potřebujete vymyslet. Nemusíte se s tím ale trápit – pokud vám to jeden den prostě nepůjde, klidně nechte úkol uležet, třeba vám video z dalšího dne vnukne nové nápady :)❓ Na jak dlouho budu mít přístup do kurzu?

Přístup k obsahu kurzu budete mít na 1 rok. Budete se tedy na videa moci podívat opakovaně a také si můžete i zadávané úkoly splnit postupně. Doporučuju je ale splnit co nejdříve, protože vám opravdu pomohou se s vaší tvorbou obsahu posunout, a navíc na sebe navazují tak, abyste byli s přípravou příspěvků co nejefektivnější v co nejkratším čase.❓ Tenhle termín se mi nehodí, bude se kurz opakovat?

Další běh kurzu proběhne až v září tohoto roku. Pokud chcete být první, kdo se dozví o otevření přihlášek, nezapomeňte mě sledovat na Instagramu, kde o tom určitě dám vědět.


Potřebuju pro kurz nějaké vybavení?

Nepotřebujete vůbec nic speciálního, stačí zařízení s připojením k internetu pro sledování lekcí a mozek pro vymýšlení nápadů ;) Všechny nástroje, které vám budu v kurzu ukazovat, projdeme během lekcí, takže si nemusíte nic chystat.❓ Co mám dělat, když mám technické potíže?

Pokud se během kurzu nebo při procesu registrace někde zaseknete, něco nefunguje nebo zlobí, a nebo máte třeba jen otázky, neváhejte se na mne kdykoliv obrátit na [email protected].